iHospital Fălticeni angajează tehnician GSM. Oferim pachet salarial competitiv și beneficii suplimentareAnunțuri

iHospital Fălticeni angajează tehnician GSM. Oferim pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare

       Accesări: 588

Suntem în căutarea unui coleg nou pentru a ocupa postul de tehnician GSM. Dacă ești o persoană serioasă și pasionată de tehnologie atunci îndeplinești cea mai mare cerință a noastră!

Cerințe
– Persoana motivată să învețe și să dezvolte abilități în domeniul reparării telefoanelor mobile.
– Abilități bune de comunicare.
– Capacitatea de a lucra într-o echipă și de a oferi suport colegilor.

Responsabilități
– Diagnosticarea și reparația dispozitivelor mobile.
– Asigurarea unui serviciu de calitate.
– Comunicarea eficientă cu colegii pentru a înțelege problemele dispozitivelor și pentru a oferi soluții adecvate.

Beneficii
– Oportunitatea de a învață și de a dezvolta abilități într-un domeniu în plină expansiune.
– Mediu de lucru prietenos și colegial, unde vei primi sprijin și îndrumare.
– Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare!

Poți trimite CV-ul la adresa de mail: ihospital.romania@gmail.com sau sa îl lași direct la service.

Mahanu Design

Mai multe relații la numărul 0741 314 872.

ȘTIRI