Trio Nec angajează inginerAnunțuri

Trio Nec angajează inginer

       Accesări: 291

Firma Trio Nec angajează inginer pentru ofertare și proiectare.

Cerințe :

–  Experiență de minim 5 ani în domeniu – Tâmplărie PVC

–  Abilități de prezentare a detaliilor tehnice

–  Excelente cunoștințe de utilizare a computerului MS Office,

Imprumutul Promotional de Sarbatori

–  Cunoștințe avansate de WinArhi

–  Abilități de planificare, organizare, comunicare, negociere, convingere, lucru în echipă;

–  Orientarea către client, rezultate și atitudine pozitivă

–  Candidatul ideal este responsabil, serios, punctual, organizat, cu o integritate fizică și psihică foarte bună.

Responsabilități

– Întocmește oferte de tâmplărie PVC cu ajutorul programului WinArhi;

– Verifică datele din oferta inițială și oferta finală pentru fiecare comandă ce trebuie lansată în producție;

– Acordă asistență tehnică și comercială clienților și potențialilor clienți;

Beneficii

– Mediu de lucru plăcut ;

– Pachet salarial motivant ;

– Bonusuri în funcție de vânzări și de performanțe ;

– Tichete de masă, tichete cadou ;

– Posibilitatea dezvoltării personale într-o companie de succes;

– Posibilitate reală de promovare în cadrul companiei.

Relații suplimentare la numărul 0732 117 403.

Candidații pot trimite CV-ul pe adresa electronică office@trionec.ro

ȘTIRI