Tehnocon angajează economist contabil în condiții foarte avantajoase.

Responsabilități:

Verificarea și înregistrarea:

  • modului în care au fost înregistrate în evidențele gestiunii, materiile prime, materialele, mărfurile;
  • corectitudinii documentelor primite de la furnizori;
  • concordanței rulajelor și soldurilor înregistrate la cei mai importanți furnizori cu evidențele acestora;

Alte responsabilități:

  • primirea și arhivarea corespondenței cu furnizorii;
  • verificarea și înregistrarea deconturilor de cheltuieli;
  • înregistrarea de extrase de cont;
  • gestiunea obiectelor de inventar;
  • descărcarea gestiunii de materii prime, materiale, consumabile și mărfuri implicate în activitatea firmei la sfârșitul fiecărei luni;
  • verificarea veniturilor pe baza documentelor fiscale;
  • oferirea de suport auditorilor externi;

Cerințe:

  • Studii superioare economice
  • Experiență într-un post similar, minim 2 ani
  • Cunostințe operare PC, inclusiv programe contabilitate
  • Persoană atentă, organizată, responsabilă

Ofertă:

  • Salariu atractiv
  • Program de lucru luni – vineri, 8:00 – 16:00
  • Mediu de lucru tânăr și dinamic

Relații suplimentare la numărul 0751 334 173.

Facebook Comments

ȘTIRI