Imperial Slots angajează supraveghetor jocuri, casier și attendant pentru Fălticeni, Suceava și RădăuțiAnunțuri - Angajări

Imperial Slots angajează supraveghetor jocuri, casier și attendant pentru Fălticeni, Suceava și Rădăuți

       Accesări: 1565

Vino în echipa Imperial!

Angajăm supraveghetor jocuri, casier și attendant pentru punctele de lucru Fălticeni, Suceava și Rădăuți.

Oferim

  • Salariu + bonus de conduită + TIPS

Cerințe

Imprumutul Promotional de Sarbatori
  • persoane tinere, dinamice, energice cu aspect fizic plăcut
  • disponibilitate de lucru în ture
  • absolvenți cu studii medii
  • capacitate de comunicare
  • seriozitate și punctualitate

Responsabilități prinicipale

  • efectuarea plăților câștigurilor
  • întocmirea raportului asupra plăților efectuate
  • servirea clienților cu produsele de protocol
  • supravegherea permanentă a aparatelor și clienților
  • cunoașterea regulilor de joc și explicarea acestora clienților

Beneficii

  • perioadă de formare și acomodare
  • instruire asigurată de companie
  • posibilități de promovare
  • mediu de lucru plăcut și dinamic
  • program flexibil
  • salariu în funcție de rezultatele obținute
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată

CV-urile se depun la adresa electronică: imperialangajaeaza@gmail.com

Detalii la telefon 0773 980 216.

ȘTIRI