Sport

Programul Ligii a IV-a, ediția 2015-2016

falticeni_preutesti_18

ETAPA 1 / 23 AUGUST –  J/15.00, S/17

ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS

AS ZIMBRUL SIRET – CS GURA HUMORULUI

AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

AS RECOLTA FÂNTÂNELE – AS VIITORUL VEREȘTI

CSO VIITORUL LITENI – AS BRADUL PUTNA

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – CSM DORNA VATRA DORNEI

ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI) – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

ETAPA 2 / 30 AUGUST – J/15.00, S/17

CS GURA HUMORULUI – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – AS ZIMBRUL SIRET

AS VIITORUL VEREȘTI – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

AS BRADUL PUTNA – AS RECOLTA FÂNTÂNELE

CSM DORNA VATRA DORNEI – CSO VIITORUL LITENI

AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS – ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI)

ETAPA 3 / 6 SEPTEMBRIE –  J/15.00, S/17

CS GURA HUMORULUI – AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS

ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

AS ZIMBRUL SIRET – AS VIITORUL VEREȘTI

AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – AS BRADUL PUTNA

AS RECOLTA FÂNTÂNELE – CSM DORNA VATRA DORNEI

CSO VIITORUL LITENI – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI)

ETAPA 4 / 13 SEPTEMBRIE –  J/11.00, S/13

AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – CS GURA HUMORULUI

AS VIITORUL VEREȘTI – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

AS BRADUL PUTNA – AS ZIMBRUL SIRET

CSM DORNA VATRA DORNEI – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – AS RECOLTA FÂNTÂNELE

ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI) – CSO VIITORUL LITENI

AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

ETAPA 5 / 20 SEPTEMBRIE –  J/11.00, S/13

AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS

CS GURA HUMORULUI – AS VIITORUL VEREȘTI

ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – AS BRADUL PUTNA

AS ZIMBRUL SIRET – CSM DORNA VATRA DORNEI

AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

AS RECOLTA FÂNTÂNELE – ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI)

CSO VIITORUL LITENI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

ETAPA 6 / 27 SEPTEMBRIE –  J/11.00, S/13

AS VIITORUL VEREȘTI – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

AS BRADUL PUTNA – CS GURA HUMORULUI

CSM DORNA VATRA DORNEI – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – AS ZIMBRUL SIRET

ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI) – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – AS RECOLTA FÂNTÂNELE

AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS – CSO VIITORUL LITENI

ETAPA 7 / 4 OCTOMBRIE –  J/11.00, S/13

AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS – AS VIITORUL VEREȘTI

AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – AS BRADUL PUTNA

CS GURA HUMORULUI – CSM DORNA VATRA DORNEI

ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

AS ZIMBRUL SIRET – ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI)

AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

AS RECOLTA FÂNTÂNELE – CSO VIITORUL LITENI

ETAPA 8 / 11 OCTOMBRIE –  J/11.00, S/13

AS BRADUL PUTNA – AS VIITORUL VEREȘTI

CSM DORNA VATRA DORNEI – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – CS GURA HUMORULUI

ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI) – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – AS ZIMBRUL SIRET

CSO VIITORUL LITENI – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

AS RECOLTA FÂNTÂNELE – AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS

ETAPA 9 / 18 OCTOMBRIE –  J/11.00, S/13

AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS – AS BRADUL PUTNA

AS VIITORUL VEREȘTI – CSM DORNA VATRA DORNEI

AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

CS GURA HUMORULUI – ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI)

ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

AS ZIMBRUL SIRET – CSO VIITORUL LITENI

AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – AS RECOLTA FÂNTÂNELE

ETAPA 10 / 25 OCTOMBRIE –  J/11.00, S/13

CSM DORNA VATRA DORNEI – AS BRADUL PUTNA

AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – AS VIITORUL VEREȘTI

ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI) – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – CS GURA HUMORULUI

CSO VIITORUL LITENI – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

AS RECOLTA FÂNTÂNELE – AS ZIMBRUL SIRET

AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS

ETAPA 11 / 1 NOIEMBRIE –  J/11.00, S/13

AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS – CSM DORNA VATRA DORNEI

AS BRADUL PUTNA – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

AS VIITORUL VEREȘTI – ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI)

AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

CS GURA HUMORULUI – CSO VIITORUL LITENI

ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – AS RECOLTA FÂNTÂNELE

AS ZIMBRUL SIRET – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

ETAPA 12 / 8 NOIEMBRIE –  J/11.00, S/13

AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI – CSM DORNA VATRA DORNEI

ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI) – AS BRADUL PUTNA

ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – AS VIITORUL VEREȘTI

CSO VIITORUL LITENI – AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

AS RECOLTA FÂNTÂNELE – CS GURA HUMORULUI

AS MOLDOVA DRĂGUȘENI – ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

AS ZIMBRUL SIRET – AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS

ETAPA 13 / 15 NOEMBRIE –  J/11.00, S/13

AS ȘTIINȚA VICOVU DE SUS – AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

CSM DORNA VATRA DORNEI – ACS BUCOVINA 2 RĂDĂUȚI(MILIȘĂUȚI)

AS BRADUL PUTNA – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

AS VIITORUL VEREȘTI – CSO VIITORUL LITENI

AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI – AS RECOLTA FÂNTÂNELE

CS GURA HUMORULUI – AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI – AS ZIMBRUL SIRET

ȘTIRI

Facebook Comments