Participare numeroasă la turneul de tenis de masă AmaTur de la Fălticeni

Peste 160 de sportivi din mai multe județe, practicanți ai tenisului de masă, au venit la Fălticeni, pentru a concura la Circuitul Amatur.

Concursul s-a desfășurat în Sala de sport ”Gabriel Udișteanu”, în cadrul programului „Zilele Municipiului Fălticeni – 2016”.

Clasament Incepatori

1.  Majeru Adrian – Radauti
2.  Albu Constantin – Suceava
3 — 4
Negrea Petrut – Comanesti
Poturu Ioan – Pascani
5 — 8
Pralea Marius – Botosani
Caltea Liviu – Pascani
Macovei Bogdan – Suceava
Darie Daniel – Comanesti
9 — 16
Donisan Costel – Pascani
Pelin Dumitru – Iasi
Aldea Nelu – Falticeni
Colessa Ovidiu – Suceava
Dior Dorin – Iasi
Cristofor Razvan – Moinesti
Ianos Valentin – Suceava
Grosu Alexandru – Botosani
17 — 30
Maftei Catalin Doru – Comanesti
Anastasiu Constantin – Comanesti
Aparaschivei Marcel – Botosani
Ujeniuc Dan – Suceava
Morosan Ionel – Granicesti
Simionese Sorin Gabriel – Granicesti
Popescu Doru Viorel – Botosani
Faraon Catalin – Targu Neamt
Posteuca Lucian – Botosani
Cazanel Gheorghe – Comanesti
Boicu Liviu – Vatra Dornei
Majeru Gabriel – Radauti
Tanase Gabi – Suceava
Dobrincu Vlad – Iasi
31 — 2v gr.sup.
Zepciuc Marius – Granicesti
32 — 46 1v gr.sup.
Zamfirache Ioan – Botosani
Alexandru Liviu – Botosani
Andronic Ioan – Suceava
State Constantin – Targu Neamt
Dragan Dan – Pascani
Ailioaie Gheorghe – Comanesti
Cotoara Toader – Suceava
Butacu Dan – Bacau
Tocariu Andrei – Botosani
Sandulescu Ovidiu – Pascani
Ignatescu Bogdan Ionut – Siret
Babiuc Nicusor Ionel – Siret
Gafencu Andrei Costel – Romanesti
Calancea Dragos – Siret
Medvediuc Lucian – Siret
47 — 60 0v gr.sup.
Buzila Ioan – Botosani
Darie Gabriel – Comanesti
Simionese Ovidiu – Granicesti
Tocariu Sebastian – Botosani
Pintrijel Eugen – Targu Neamt
Mosneagu Mihnea – Falticeni
Lupu Cristian – Botosani
Chiriac Octavian – Botosani
Panzariu Teodor – Botosani
Mandrila Daniel – Iasi
Constantinescu Medana – Iasi
Petrache Florin – Suceava
Macovei Valentin – Vatra Dornei
Mihut Benone – Pascani

Clasament Avansati

1.  Paslaru Marian – Iasi
2.  Blanariu Dionisie – Baisesti
3 — 4
Ursulean Vasile – Straja
Toporas Cosmin – Suceava
5 — 8
Valeanu Vlad – Bacau
Hariuc Costica – Vaslui
Popescu Mihai Sorin – Straja
Barbalata Lorin – Suceava
9 — 16
Cojocaru Stefan – Suceava
Zamfiroaia Sorin – Dolhestii Mari
Valeanu Cosmin – Bacau
Braniste George – Bacau
Bogza Dragos – Iasi
Marola Dan – Bacau
Sofian Corneliu – Suceava
Mihai Alex – Botosani
17 — 20
Morosan Marian – Suceava
Petenchi Edmond – Roman
Salavastru Petru – Botosani
Tipu Vlad – Iasi
22 — 23 2v gr.sup.
Colesniuc Romeo – Botosani
Serban Liviu – Onesti
24 — 31 1v gr.sup.
Lovin Eusebiu – Comanesti
Mahu Bogdan – Pascani
Condur Iulian – Suceava
Nemaciuc Ovidiu – Suceava
Vieru Costica – Botosani
Lazar Vasile – Pufesti
Volostiuc Catalin – Suceava
Nicolaiciuc Ovidiu – Iasi
32 — 41 0v gr.sup.
Rosu Gabriel – Comanesti
Lucic Corneliu – Suceava
Ungureanu Florin – Suceava
Nicu Constantin – Iasi
Vlaisan Vasile – Vicovu de Jos
Chiriac Marius – Botosani
Hogas Flaviu Alexandru – Barlad
Padurariu Ciprian – Roman
Hutanu Cezar – Botosani
Crut Gheorghe – Vicovu De Sus
42 — 44 2v gr.inf.
Iacob Gabriel – Iasi
Oancea Marian – Bacau
Iosif Radu – Barlad
45 — 51 1v gr.inf.
Pinzar Alin – Suceava
Robu Mihai – Mogosesti
Leteanu Marius – Bacau
Cojocaru Adrian – Suceava
Munteanu Silviu – Suceava
Ghiurea Viorel – Piatra Neamt
Olteanu Gabriel – Barlad
52 — 59 0v gr.inf.
Marcean Ovidiu – Botosani
Aldea Iulian – Falticeni
Stroe Ionel – Bacau
Purcileanu Liviu – Piatra Neamt
Carpovici Sergiu – Falticeni
Ababei Razvan – Iasi
Puha Vasile – Bilca
Ivisuc Teofil – Poiana Stampei

 

Clasament Open

1.  Ungureanu Adrian – Suceava
2.  Marola Mihai – Bacau
3 — 4
Tiganas Mihai – Radauti
Albu Catalin – Pascani
5 — 8
Sumanaru Catalin – Iasi
Carpovici Boris – Falticeni
Axinte Bogdan – Iasi
Jalba Vlad – Iasi
9 — 15 1v gr.sup.
Ticu Dorin – Bacau
Duceac Catalin – Botosani
Nistor Florin – Comanesti
Ilies Ioan – Radauti
Barsa Ioan – Moinesti
Bujoreanu Neculai – Falticeni
Capusa Bogdan – Bacau
16 — 0v gr.sup.
Rojnita Sebastian – Bacau
17 — 19 2v gr.inf.
Ivanov Sorin – Piatra Neamt
Ditu Daniel – Onesti
Spanu Vasile – Vicovu de Jos
20 — 21 1v gr.inf.
Georgiu Dragos – Vatra Dornei
Alexiu Andrei – Falticeni
22 — 24 0v gr.inf.
Mironescu Adrian – Botosani
Polocoser Cristian – Suceava
Irimia Sorin Jr – Moinesti

ȘTIRI

error: Content is protected !!