MOTEXCO Fălticeni angajează inginer confecții corturiAnunțuri - Angajări

MOTEXCO Fălticeni angajează inginer confecții corturi

SC MOTEXCO SRL Fălticeni angajează INGINER CONFECȚII CORTURI.

Candidatul ideal

– Cunoștinte tehnice/desen tehnic și tehnologii de fabricație, componente și ansambluri confecții corturi

– Cunoașterea unui program de proiectare 2D (ex. Autocad)

– Cunoștințe MS Office

– Abilități de gestionarea, aplicarea, întreținerea și îmbunătățirea documentației tehnice elaborate;

– Cunoștințe de organizare a muncii

– Abilități de leadership, comunicare, luarea deciziilor și rezolvare a problemelor.

–  Cunoașterea limbii engleze

Descrierea jobului

Proiectarea pe bază, detaliu și desen, utilizând principalele instrumente CAD pentru sector corturi.
Analiză / planuri / lansare proiect – confecții corturi

Stabilire necesar materiale, accesorii, planuri de lucru, etc;

Analizarea proceselor de producție și furnizarea de soluții pentru optimizarea lor;

Crearea și implementarea de noi procese și metode de lucru;

Standardizarea locurilor de muncă;

Relații la sediul societății din str.Tarancutei, nr.19 (fosta Filatură) – telefon 0230/540213.

CV-urile se depun pe adresa de email : mco@motexco.ro

ȘTIRI

error: Content is protected !!