Imperial Slots angajează supraveghetor jocuri, casier și attendant pentru Fălticeni, Suceava și RădăuțiAnunțuri - Angajări

Imperial Slots angajează supraveghetor jocuri, casier și attendant pentru Fălticeni, Suceava și Rădăuți

Vino în echipa Imperial!

Angajăm supraveghetor jocuri, casier și attendant pentru punctele de lucru Fălticeni, Suceava și Rădăuți.

Oferim

  • Salariu + bonus de conduită + TIPS

Cerințe

  • persoane tinere, dinamice, energice cu aspect fizic plăcut
  • disponibilitate de lucru în ture
  • absolvenți cu studii medii
  • capacitate de comunicare
  • seriozitate și punctualitate

Responsabilități prinicipale

  • efectuarea plăților câștigurilor
  • întocmirea raportului asupra plăților efectuate
  • servirea clienților cu produsele de protocol
  • supravegherea permanentă a aparatelor și clienților
  • cunoașterea regulilor de joc și explicarea acestora clienților

Beneficii

  • perioadă de formare și acomodare
  • instruire asigurată de companie
  • posibilități de promovare
  • mediu de lucru plăcut și dinamic
  • program flexibil
  • salariu în funcție de rezultatele obținute
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată

CV-urile se depun la adresa electronică: imperialangajaeaza@gmail.com

Detalii la telefon 0773 980 216.

ȘTIRI

error: Content is protected !!