Fălticeniul găzduieşte până vineri două turnee de fotbal pentru copiiSport

Fălticeniul găzduieşte până vineri două turnee de fotbal pentru copii

fotbal_copiiÎn această săptămână, Sala de sport „Gabriel Udişteanu” din Fălticeni găzduieşte două turnee de fotbal pentru copii, cu participare judeţeană.

La Tuneul „Gheorghe Ola”, dedicat copiilor născuţi în anul 2006, participă cluburile:  LPS 2 Suceava, CN Nicu Gane Fălticeni, Juniorul Suceava, ACS Junior Câmpulung, LPS 1 Suceava, CSS Rădăuţi, ACS Luceafarul Bucovina Suceava.

Programul competiţiei: 

Luni, 2 noiembrie 2015          

0900-1000       ACS Luceafarul Bucovina SV –  LPS 1 Suceava

1000-1100        Juniorul Suceava     –  CSS Radauti

1100-1200         ACS Junior Campulung – LPS 2 Suceava

1200-1300         ACS Junior CampulungLPS 1 Suceava

1300-1400         ACS Luceafarul Bucovina Suceava- Juniorul Suceava

1400-1500         LPS 2 Suceava- CN Nicu Gane Falticeni                               

1500-1600        CSS Radauti – ACS Junior Campulung

1600-1700         LPS 1 Suceava CSS Radauti

1700-1800         Juniorul Suceava  –    LPS 2 Suceava                                             

1800-1900         CN Nicu Gane Falticeni – ACS Luceafarul Bucovina SV                

Marţi, 3 noiembrie 2015

0900-1000      CN Nicu Gane Falticeni – Juniorul SV     

1000-1100       CSS Radauti – ACS Luceafarul SV          

1100-1200        LPS 1 Suceava – LPS 2 SV        

1200-1300        Juniorul SV – ACS Junior Campulung             

1300-1400        ACS Junior Campulung – CN Nicu Gane              

1400-1500       LPS 2 SV -CSS Radauti                     

1500-1600        LPS 1 Suceava – Juniorul SV.

1600-1700        Junior Campulung-ACS Luceafarul SV

1700-1800        CSS Radauti – CN Nicu Gane Falticeni

1800-1900         ACS Luceafarul SV- LPS 2 SV

1900-2000        CN Nicu Gane Falticeni – LPS 1 SV

La Turneu „Gheorghe Ene”, pentru copiii născuţi în anul 2007, participă cluburile: LPS 1 Suceava, LPS 2 Suceava, Juniorul Suceava, ACS Luceafarul Bucovina Suceava, ACS Iomy Vatra Dornei

Programul competiţiei: 

Miercuri, 4 noiembrie 2015    

0900-1000        LPS 2 Suceava – ACS Iomy Vatra Dornei

1000-1100        Juniorul Suceava ­-  ACS Luceafarul Bucovina Suceava

1100-1200         LPS 1 Suceava – LPS 2 Suceava

1200-1300         ACS Iomy Vatra Dornei – Juniorul Suceava                                       

1300-1400         ACS Luceafarul Bucovina Suceava – ACS Iomy Vatra Dornei

1400-1500         Juniorul Suceava – LPS 1 Suceava                                                                    

1500-1600        LPS 1 Suceava – ACS Luceafarul Bucovina Suceava

1600-1700         LPS 2 Suceava – Juniorul Suceava – Juniorul Suceava                         

1700-1800         ACS Luceafarul Bucovina Suceava – LPS 2 Suceava                        

1800-1900         ACS Iomy Vatra Dornei – LPS 1 Suceava

ȘTIRI

error: Content is protected !!